Basın Bülteni Dağıtımı

Basın bültenleri şirketlerin mesajlarını medyaya iletme konusunda yardımcı olmaktadır. Basın bülteni dağıtımı yapan bir şirketin medyada kesinlikle yer alacağının herhangi bir garantisi yoktur ancak günümüzde medyaya ulaşmanın farklı bir yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Basın bülteni ile her ne kadar garanti olmasa bile şirketinizin medyada yer almasını sağlayabilirsiniz. Şirketinizin görünürlük sayısını artırabilirsiniz. İlk bakışta görünürlük sayısının küçük işletmeler için önemli olduğu düşünülebilir ancak büyük kuruluşlar da tüketicinin zihninde sürekli yer almak için mücadele ederler ve bundan dolayı basın bülteni dağıtımı büyük kuruluşlar için de önemlidir. Basın bülteni dağıtımı ile müşterilerinizin güvenini daha hızlı kazanabilirsiniz. Basın bülteni dağıtımı ile sadece müşterileri hedeflemezsiniz. Müşterilerle birlikte sektörünüze yatırım yapmak isteyen kişileri de hedeflersiniz. Basın bülteni dağıtımıyla yatırımcıların ya da sizinle ortaklık yapacak kişi veya firmaların da dikkatini çekebilirsiniz.

Genius Panther olarak biz basın bülteni dağıtımı yapmak isteyen şirketlerin basın bültenlerini yazma aşamasından dağıtım aşamasına kadar profesyonel hizmet vermekteyiz.

Basın Bülteni Dağıtımı hizmetimizle ilgili bizimle iletişime geçmek için lütfen buraya tıklayın!